Mennék mennék csak olyan szar a netem az albérletbe, hogy a e-mail-emet se tudtam megnézni.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.12.02. 15:08  l  #4447

Válasz hyundai26 hozzászólására (#4443)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.12.02. 15:07  l  #4446
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.12.01. 17:59  l  #4445
Jó meccs volt ismét. A játék nem volt a legjobb, de az eredmény tökéletes. Miller mondhatni hozta a szokásost. Nem nagyon lehet szavakat találni rá, max a No.1 Kijárt már neki az SO.
Láttátok a tegnapi nap másik érdekességét? Ballard lekaszabolta Vokun-t... az állat! Jobbulást neki!

Zsir megvan 0-3 kár, hogy nem néztem.

Sekera-nak szerintem jót tett a kis pihenő vagy nem tudom de csak igy tovább Andrej!A PK remek már tavaly is az volt mostmár csak a PP-t kell rendbehozni vagy cserélni valami jó PP-s fickóért szerintem ha versenyben leszünk a PO-ért a trade block idején akkor tuti megy valami pick PP guy-ért.
Miller egy isten a kapuban és azon kivül is ha ő nem lenne nem tudom hol tartanánk.
Most kemény lesz ez a Canadiens, Rags duó még szerencse, hogy nem BTB meccsek lesznek.
All-Star

Válasz Oli18 hozzászólására (#4441)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.12.01. 13:52  l  #4442

Miller előtt megint le a kalappal. Emberileg is. Kilőtt ugyanis egy fotóst, aki elég csúnyán megsérült. A találkozó végén azonban Ryan odaadta neki a botját. Szép gesztus.

Ezért egy fair play díjat simán kaphat a Vezina mellé majd
1.sor

------------
  :)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.12.01. 11:26  l  #4441
Nem semmi meccs volt. A Toronto megint pörgött, mint a búgócsiga és sokszor beszorítottak minket. Igaz mikor kiszabadultunk, akkor veszélyt jelentettünk Gustavsson kapujára.Most nem volt akkor különbség a két csapat között, mint legutóbb.( főleg, hogy a második kapott gól után leeresztett a Leafs) Ruff egyébként hagyta a sorokat úgy, ahogy a Cenes ellen voltak a harmadik harmadban. Az első és a harmadik sor megint jó volt így. Sekera megint jól játszott. Remélem folytatja így tovább. Miller előtt megint le a kalappal. Emberileg is. Kilőtt ugyanis egy fotóst, aki elég csúnyán megsérült. A találkozó végén azonban Ryan odaadta neki a botját. Szép gesztus. Ami nagyon tetszik az a PK. Már másodikok vagyunk benne a ligában. Igaz ehhez megvan az emberanyag, nem úgy mint a PP-hez. Ismét div elsők vagyunk.
1.sor

Válasz xetniesx hozzászólására (#4439)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.12.01. 9:25  l  #4440
OFF
Lenne számodra egy ajánlatom! Küldtem egy emailt. Este msn-en beszéljünk róla!
ON
1.sor

Válasz hyundai26 hozzászólására (#4436)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.12.01. 9:18  l  #4439
Toronto- Buffalo 0-3

Millernek nagy grat az SO-hoz. 38 védést mutatott be.
Kennedy,Tallinder, Hecht a gólszerzőink.
Pomnville 2 gólpassz. Sekera, Grier, Roy, Montador 1-1 gólpassz.

Így egész tűrhető lett a november.
1.sor

:)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.11.30. 19:07  l  #4438

-Gusztinak gyorsba vágni kettőt, hogy elmenjen a kedve/önbizalma.

Nem is lehetett volna olyan gyorsan vágni neki kettőt, ahogyan a Florida tette az előző meccsen...aztán kifogta a szemüket és visszajöttünk a meccsbe.:-)) Szóval ez elég gyér taktika. :-DD

Igaz Gunnarsson már a Panthers ellen betegen játszott, de szerintem ma is ő fog játszani Exelby helyett.
Hall of Famer

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.11.30. 18:48  l  #4437
Most néztem meg a Philly elleni meccset! A negyedik gól nagyon ott volt! Timmy bevarázsolta Remélem ma este folytatja a termelést!

Game of the key:
-Letámadni őket már a semleges harmadba ne pörögjenek fel mint az előző meccsen.
-Miller! :-DD
Let's Go Sabres

All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.11.30. 15:37  l  #4435
Épp most olvastam én is, hogy Goosenak komolyabb a sérülése Tényleg mák, hogy nem vitték el, most jól jön a tapasztalata.
Prospect

Válasz hyundai26 hozzászólására (#4434)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.11.30. 14:53  l  #4434
Rivet már korizott 1-2 hétre számolok de lehet több mindenesetre az, hogy már korizott 15 percet az biztató.
Goose 2-3 hét vagy 3-4.(ez nagy érvágás lesz remélem tudjuk majd pótolni és most de jó, hogy Mair-t nem csipték le waiverröl)
All-Star

Válasz Papesz1987 hozzászólására (#4433)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.11.29. 22:35  l  #4433
Most értem vissza én is! Megnéztem a Hurricanes elleni összefoglalót, de rájöttem, hogy ezt a meccset meg kell nézzem teljes egészében. Komolyan mondom leesett az állam Miller védésénél!! Zseniális!
Látom kicsit meg lettek a sorok is kavarva és végre van eredménye is! Sérülések mennyire komolyak, lehet már tudni?
Prospect

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.11.29. 22:05  l  #4432
Sok zh hö?

Teljes az öröm erre a hétvégére Buffalo-ban nyert a Bills!!
Mostmár csak a Leafs-t kéne megverni és még novembert szépen 3 win-el lezárni.
All-Star

Válasz xetniesx hozzászólására (#4431)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.11.29. 21:39  l  #4431
szép volt ez a 2 győzelem a Leafst még ha megvernénk egész jó november lenne. sajnos mostanában nemhogy meccset még összefoglalót se tudok nézni,annyi dolog van.

addig is let s go sabres
1.sor

:)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.11.29. 12:30  l  #4430
Nyert a Buffalo Bulls a Sabres mostmár csak a Billsnek kell nyerni a Dolphins ellen, hogy teljes legyen a hétvége Buffalo-ban.
Let's Go Buffalo
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.11.29. 10:41  l  #4429
Hecht nagyot játszik idén csak nem megy be neki semmi reméljük igy maradnak a sorok.Grier-Kennedy páros meg kurva jó.
All-Star

Válasz Oli18 hozzászólására (#4428)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.11.29. 10:30  l  #4428
Az első két harmad megint siralmas volt. A támadójátékunk ekkor nulla volt. Ha nincs Miller, akkor könnyen elveszthettük volna már ekkor a mérkőzést. A harmadik harmadra végre elkezdtünk játszani, rögtön lőttünk 5 gólt. Azért sajnálom azt a Myers hibát, mert Ryan-nek könnyen összejöhetett volna a SO. Bár Tyler a 3 assistjával korrigált rajta. Nekem nagyon tetszett Sekera is. Miért nem tud így játszani minden mérkőzésen? Semmi hiba, remek támadásvezetések. Csak ennyi kell tőle, semmi extra. Ruff azért megint zseniálisat húzott, mikor a mérkőzés során Vanek-et és Hecht-et kicserélte. Mindkét sornak jót tett ez a csere, Thomas lőtt is egy szép gólt. Remélem így hagyja a Toronto ellen is a sorokat. Grier és Kennedy felpörgetheti Vanek-et, Hecht meg idén zseniális, simán eljátszik majd az első sorban.
1.sor

Válasz hyundai26 hozzászólására (#4426)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.11.29. 8:27  l  #4427
El is jegelték 2 meccsre és valami 5 ezer dollárt kell fizetnie.
All-Star

Válasz Oli18 hozzászólására (#4424)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.11.29. 8:23  l  #4426
Hurricanes - Sabres 1-5

Utolsó harmadba nyertük meg a meccset 5 gólt ütöttünk az ő góljukat egy nagy Myers hiba előzte meg.Eddig 2meccs 4pont örülök neki nagyon még hétfőn a Leafs-t kell hidegre tenni és jól zártuk a novembert.Aminek még örülök, hogy végre betalált Vanish is, és Hecht is megérdemelte már a gólt.Millernek nem egy bravurt kellet bemutatni az első és második harmadban szóval ő tartott minket életbe a harmadik harmadig és végre a semmiből is tudtunk gólt lőni amit már hiányoltam mert voltak akkora helyzeteink más meccseken és soha nem ment be.
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.11.28. 19:06  l  #4425
Nagyon kell a győzelem!
Kiváncsi vagyok ki fog csatárt játszani Sekera vagy Paetsch?
Nehéz meccs lesz az biztos főleg, hogy back-to-back de talán a hazai pálya ad egy kis lökést.Remélem Timmy megint alakit
Let's Go Sabres!
All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.11.28. 18:57  l  #4424
Kaleta-t nagy valószínűséggel el fogják tiltani a Ross féle incidens miatt. Goose pedig pár hétig nem játszhat. Frankó mondhatom.

Így ma játszani fog Ellis, Peatsch és Sekera is.

A Cenest pedig így is meg kell verni. Akkor egy kicsit javulna a renoménk.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.11.28. 17:57  l  #4423
Morning skate report: Rivet skates, Kaleta may sit
The Canes are 0-9-3 on the road, the last NHL team without a win away from home.

All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.11.28. 17:52  l  #4422
Hát valóban nincs pedzegettük is ezt a témát a topicba, de igazából nincs rá szükségünk mivel kell a hely a fiataloknak.(Gerbe, Ennis, Mancari, Gogulla)1 évre talán alá lehetett volna iratni de nem akartunk zsákba macskát venni max ha azt mondta aláir 900K-val akkor lehet behuztuk volna egyébként nem hiszem.De ha majd visszavonul Miro várunk szerettel
All-Star

Válasz satan hozzászólására (#4421)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.11.28. 14:52  l  #4421
akkor a Wild topicban tett hozzászólásodra reagálva:
titokban mindig arra várok, h satan visszatér ide. itt lettem rá figyelmes, itt szerettette meg velem a hokit. és igazából itt voltak igazán jó szezonjai.
azóta is második kedvenc csapatom a sabres, de úgy lenne az igazi, ha ő is itt játszana.

Cam Ward-Out

-Az elején kell megfogni őket mert a back-to-back meccsek nem mennek.
-Javitani végre a PP-t.

All-Star

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.11.27. 21:49  l  #4418
Végre győztünk, bár lehet nagy árat fizettünk érte. Goose, majd most Rivet is kiesett. Utóbbi sérülése eléggé komolynak tűnt. Ma három ember emelkedett ki: Miller (természetesen), Timmy és Staff. Nem játszottunk most sem túl jól, de legalább a gólok összejöttek. Bár, ha Emery jobb formában lenne, akkor lehet zakó lett volna belőle.

Két meccs alapján az új támadósorok közül csak a második vált be. Az első még mindig nehezen kerül helyzetbe és azt a keveset is kihagyja. A Butler-Lydman csere jónak tűnik így egy meccs alapján. Kevesebb hibával játszottak az biztos.

A PK teljesítménye előtt le a kalappal. Öt fór alatt még helyzetig is alig jutott el a liga legjobb emberelőnyös csapata.

1.sor

Válasz hyundai26 hozzászólására (#4415)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.11.27. 21:46  l  #4417
Ez a vége 4-2 nagyon fontos volt ez a győzelem, holnap hurrikán várható.
Rossz hir viszont, hogy Rivet-et is lerombolták sztem a háta sérülhetett meg.Timmy 2G 2A 4PTS
All-Star

Válasz hyundai26 hozzászólására (#4416)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.11.27. 21:25  l  #4416
Na 4-2 Stafford szépen csinálta ahogy irtad az első gólnál is nagy érdeme volt a gólba.Timmy gól dicsérjük még hátha lesz 1 hat-trick!
Eddig a Mac-Timmy-Staff sor tetszik.
All-Star

Válasz Oli18 hozzászólására (#4414)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.11.27. 21:21  l  #4415
Majd a végén irhatnál 1 kisebb elemzést az uj első két sorrol + Butler-Monti, Lydman-Rivet bekk párokról.Mert igy egy harmad alapján nem nagyon tudok véleményt formálni.

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.11.27. 20:59  l  #4412
Mostmár jó a stream a 2. harmad végét csiptem el volt egy kis kakaskodás remélem Carcillo bajszos cigány pofáját leveri valaki!Ja és meg verjük ezeket a p.....
All-Star

Válasz Oli18 hozzászólására (#4411)
Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.11.27. 20:48  l  #4411
Egy Goose tip-in-nel egyenlítettünk emberelőnyben. Persze utána megsérült egy sikertelen ütközés következtében. Csak a csapat szíve-lelke esett ki...

Így viszont már csak három sorral nyomjuk. Az erőnlét kérdéses lesz.

Egyébként ez a harmad jobban tetszett, megtudtunk tartani a korongot a Philly harmadában. Csak éppen ziccerekben ez nem jelentkezett annyira. Hátha a harmadik harmadra azok is jönnek.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.11.27. 19:48  l  #4410
Fél perc alatt megfordították a mérkőzést. Továbbra sem vagyok kibékülve a játékunkkal. Támadásban megint keveset nyújtunk. Egyedül a PK-val lehetünk megelégedve.
1.sor

Idézet  l  Válasz erre  l  Módosítás  l  2009.11.27. 19:28  l  #4409
Kaleta sokat játszott. Eljátszotta azt, amit Ovey ellene. Ki is küldték véglegessel.

Egyébként Goose és Kennedy is helyet cserélt, valamint Mair is játszik Ellis helyén. Mondjuk Kaleta nélkül nem tudom mennyit fognak játszani a negyedik sor.